Статьи. Промышленный альпинизм. Хмельницкий

Люди, які поважають висоту

Люди, які поважають висоту

У кожного з нас є свої страхи. Хтось боїться павуків або змій, комусь стає погано в темряві або замкнутому просторі, але найчастіше людина боїться саме висоти. Ні, не до істерики або втрати свідомості, але у опинився на краю природного прірви або даху "висотки", частенько пробігає легкий холодок по спині або починає крутитися голова. Соромитися тут нічого - падіння з великої висоти дійсно вкрай небезпечно, тому організм і сигналить: "Відійди, що не ризикуй даремно!" І, тим не менш, на вулицях ми нерідко бачимо людей, що займаються висотними роботами там, куди навіть із ...

Люди, які поважають висоту

Промисловий альпінізм

Промисловий альпінізм

Послуги компаній, що використовують методи і технології промислового альпінізму користуються все більшим попитом, оскільки вони дають можливість безпечно і в найкоротші терміни виконати будь-які висотні роботи.

Висотні роботи проводяться з використанням страховки і альпіністських методів пересування, і, звичайно ж, потребують спеціальної підготовки верхолазів.

Саме широке застосування промисловий альпінізм знайшов в ремонтно-будівельних роботах на висоті, до яких відносяться облицювання і фарбування фасадів, герметизація міжпанельних швів та ремонт покрівлі, мийка звичайних і панорамних вікон, а також очищення покрівлі від снігу та бурульок.

Послуги промислових альпіністів - одне із самих ...

Промисловий альпінізм

Кронування дерев

Кронування дерев

Кронування дерев - це процес їх обрізки з певними цілями. Ці цілі поділяються на два види: для естетики і для користі. Обрізка дерев з декоративними завданнями, коли кроні надається ідеальна геометрична форма, застосовується в садово-парковому і ландшафтному дизайні. У той час як обрізка дерев в практичних цілях проводиться, насамперед, в цілях безпеки, хоча і турботи про красу дерева не виключає.

Кронування дерева запобігає падінню його гілок під дією вітру та снігопаду. Чим більше дерево, тим більшу небезпеку представляють його слабкі і сухі гілки і сучки, які можуть бути зірвані вітром, і ...

Кронування дерев